Dlouhodobé ubytování psů

Jedete na dovolenou a potřebujete, aby se někdo postaral o vašeho čtyřnohého miláčka? Je několik možností, jak tuto situaci vyřešit. Jednotlivé možnosti vám více představí následující článek.

Využijte vaše známé

Nejlepší možností je svěřit psa na dobu vaší dovolené někomu, koho dobře znáte. Nemusíte tak mít strach o to, jak o něj bude postaráno. Avšak ne každý je ochoten si k sobě nastěhovat psího společníka třeba i na několik týdnů.

Psí hotel

Další možností je psí hotel. Většina větších měst již v této době nabízí několik hotelů pro psy. Především v Praze je jich v nabídce nepřeberné množství. Často je ale těžké si vybrat ten správný. Můžete mít také strach, že v psím hotelu bude více mazlíčků a nebude tak vašemu pejskovi věnována individuální péče.

Hlídání od těch, kteří psi milují

Pokud nemáte přátele, kteří by byli ochotni se o vašeho pejska postarat a zároveň se obáváte, že psích hotelů máme pro vás jednoduché řešení. Z naší databáze (v sekci Profily hlídačů) si můžete sami vybrat ty hlídače, kteří nabízejí dlouhodobé hlídání pejsků právě ve vašem městě. Největší výhodou je, že se s hlídačem můžete individuálně domluvit na všech podrobnostech!

Do you want to join this discussion? Log in and tell us what you think about this article!

Cookies are used on our website to measure website traffic, target ads and customize the view of website. Cookies you can find here.

Agree Disagree