Blog o psech. Průběžně sem přidáváme zajímavosti o psech a tipy, psí signály, komunikace a mnohem více. Pokud máte zájem pro nás psát, neváhejte nás kontaktovat, a nebo alespoň využijte možnost diskusního fóra pod články a podělte se svými zkušenostmi.

Image
Dárcovství krve aneb jak mohou psi pomáhat

Stejně jako u lidí je i u psů krev nenahraditelnou tekutinou a transfúze krve je v mnoha případech nezbytná pro léčbu a záchranu života pacienta. Jediná možnost, jak získat krev pro transfúzi, je odběr krve od dobrovolných psích dárců.
Image
7 pravidel, díky nimž budete mít vyrovnaného psa – 2. část

Musíte uvažovat o psovi v tomto pořadí: zvíře, druh, plemeno, a pak jméno. První dvě části jsou pro psa přirozené, zatímco ty další dvě vytvořil člověk. Zvířata žijí v souladu s přírodou každý den.
Image
7 pravidel, díky nimž budete mít vyrovnaného psa – 1. část

Psi neříkají ,,dovolte“, ,,prosím“ nebo ,,děkuji“ slovy. Jsou-li klidní a asertivní ani to není potřeba. Protože psi komunikují primárně energií, dokážou tu lidskou přečíst v sekundě. PSI VŽDY BUDOU PŘITAHOVÁNI KLIDEM A ASERTIVITOU
Image
Svoboda a jak ji vnímá váš pes

Co ''svoboda'' znamená pro vás? Kdykoli se lidí zeptám, co pro ně svoboda znamená, vždy dostanu jinou odpověď. Psi se nemusí učit, co je to svoboda, mají ji hluboko ve své DNA.
Image
Jak na disciplinované procházky?

Potřebujete-li znovu nastolit rovnováhu mezi sebou a svým psem, tak choďte na disciplinované procházky. Co to znamená? Znamená to to, že procházky budete strukturovat, psa vést a tím mu dávat jasné pokyny.
Image
Jaké je být psem ve světě lidí?

Na tento příběh jsem narazila v jedné úžasné knize o psech. Dojal mě až k slzám a přála bych si, aby si ho přečetl úplně každý, kdo má pejska, protože skvěle ukazuje na to, jak se psi cítí v našem světě, pokud jim nerozumíme správně a neumíme se k nim patřičně chovat.
Image
Rádi trávíte čas se psy? A sháníte konečně brigádu, která Vás bude bavit?

Už Vás nebaví stále stejné brigády? Máme pro Vás řešení! Zkombinujte práci a zábavu. Užijete si strávený čas se psem a ještě si u toho vydělejte. 
Image
Nebaví Vás procházky o samotě? Najděte si parťáka na společné venčení!

I psi potřebují kamarády! Ať už jen nechcete trávit procházky o samotě nebo sháníte někoho na socializace. Máme pro Vás jednoduché řešení.
Image
Sháníte hlídání pro svého pejska? Máme pro Vás řešení.

Máte doma štěňátko a potřebujete, aby Vám ho někdo pohlídal, zatímco nejste doma? Nebo jen potřebujete zůstat déle v práci a pejska Vám nemá kdo vyvenčit?
Image
Zdají se psům sny?

Pozorovali jste někdy svého psa jak se při spaní vrtí, škube s sebou nebo třeba hýbe packama? Určitě vás napadlo, jestli se vašemu čtyřnohému miláčkovi zrovna něco nezdá? A umí vůbec psi snít? Pokračujte ve čtení a dozvíte se odpověď.

Cookies are used on our website to measure website traffic, target ads and customize the view of website. Cookies you can find here.

Agree Disagree